Новий PEUGEOT e-PARTNER: все такий же ваш надійний партнер, але тепер - з електроприводом.

Гамма PEUGEOT поповнилася моделлю PEUGEOT e-PARTNER - повністю електричною версією добре відомого вена PEUGEOT PARTNER, який є лідером європейського ринку в своєму класі.


Новинка пропонує запас ходу до 275 км (WLTP), вибір розміру і типу кузова, корисний об'єм до 4,4 куб. м, вантажопідйомність до 800 кг.
Таким чином, PEUGEOT e-PARTNER готовий стати надійним партнером для тих клієнтів, яким потрібні всі ключові переваги моделі PEUGEOT PARTNER, але обов'язково з електроприводом.


На додаток до вже відомих моделей PEUGEOT e-EXPERT (Міжнародний вен року 2021, International VAN of The Year 2021) і PEUGEOT e-BOXER, сьогодні Бренд поповнив свою лінійку електромобілем PEUGEOT e-PARTNER.


Новинка виступає унікальним розширенням в гамі славної моделі PEUGEOT PARTNER, яка розійшлася по світу в кількості близько 2 млн. автомобілів.
Вперше вен PEUGEOT PARTNER був представлений в 1996 році і з тих пір покупці вже більше 100 країн могли придбати для себе цей універсальний автомобіль.


У поточний момент випускається автомобіль PEUGEOT PARTNER третього покоління, який заслужив престижну нагороду «Міжнародний вен року 2019» (International VAN of The Year in 2019).


Продажі нового електричного вена PEUGEOT e-PARTNER стартують в Європі вже в другій половині 2020 року, електромобіль буде випускатися на заводі Бренду в місті Віго (Vigo), Іспанія.