Найдоступніший представник «Левів» стає ще вигіднішим.

Надійний і елегантний PEUGEOT 301 стає ще більш вигідним для покупців: мінус 20000 грн. на популярні версії цього сімейного седана, перевіреного часом і дорогами.
Поспішайте з покупкою, щоб не упустити свою новорічну вигоду!

Компактний седан PEUGEOT 301 заслужив відмінні рекомендації в Україні: надійний, витривалий, економічний автомобіль. Разом з тим, PEUGEOT 301 є нехай і найдоступнішим, але повноцінним представником «сімейства левів» Бренду: характерні фари з невеликими іклами, ліхтарі прикрашені трьома лініями у вигляді «слідів від кігтів», класичні пропорції кузова і м’які лінії боковин додають відчуття елегантності.

При цьому, велика колісна база (2,65 м) гарантує простір для водія і пасажирів, а місткі багажник (506 л) дозволить з легкістю розмістити багато сумок, пакетів, речей – відмінний варіант сімейного автомобіля!

І тільки зараз в Україні можна придбати PEUGEOT 301 з додатковою вигодою в 20000 грн. щодо стандартних цін. Дана пропозиція діє напередодні новорічних свят на автомобілі, які вже знаходяться на складах в Україні: вам не потрібно замовляти, чекати виробництва, і поставки – приходьте, вибирайте, виїжджайте з салону на новому автомобілі прямо зараз!

Тим більше, що є з чого вибрати: седан PEUGEOT 301 пропонується з найпопулярнішим бензиновим двигуном 1.6 VTi 115, який працює в парі з МКПП або АКПП. Цей бензиновий мотор відрізняється високою потужністю (115 к.с. і 150 Нм), при скромній витраті палива (6,5-7,3 л на 100 км в змішаному циклі).

Подробиці за контактами:

Peugeot “Ілта на Харківському”, вул.Ревуцького , 56, (044) 237 02 88.