PEUGEOT І TOTAL СТВОРЯТЬ НОВИЙ ГІПЕРКАР ДЛЯ ЛЕ-МАНА

PEUGEOT І TOTAL СТВОРЯТЬ НОВИЙ ГІПЕРКАР ДЛЯ ЛЕ-МАНА

 

У рамках 88-ої гонки «24 години Ле-Мана» компанії PEUGEOT і TOTAL офіційно оголосили про запуск проекту зі створення боліда в новому класі Le Mans Hypercar - LMH. Новий регламент відкриває чергову еру в королівському класі гонок на витривалість, нерозривно пов'язану з планами обох компаній по електрифікації і енергетичного переходу.

«24 години Ле-Мана - це святий Грааль автомобільного світу, - зазначає генеральний директор бренду PEUGEOT Жан-Філіп Імперато. - Це гонка, яка сама вибирає свого переможця. Для нас вона пов'язана не тільки з трьома перемогами, але і з незліченною кількістю подвигів, захоплень і розчарувань - а також плідною співпрацею з компанією TOTAL, 25-річну річницю якої ми відзначаємо цього року».

Вибір категорії LMH був обумовлений відразу декількома факторами, одним з яких стала відносна свобода в області пошуку аеродинамічних рішень. Це дозволить за підтримки підрозділу PEUGEOT Design інтегрувати в новий болід ряд візуальних відмінних елементів бренду. Співпраця вже стартувала, і в ході 24 годин Ле-Мана 2020 будуть показані перші начерки і представлені перші дизайн-концепти, що враховують базові вимоги класу - зокрема, габаритні розміри.

Компанія PEUGEOT спільно з TOTAL вже приступила до розробки електричного гібридного гіперкара, чій виразний дизайн стане уособленням нео-технологій. Він отримає повний привід і буде мати потужність 500 кВт.

Після проведення досліджень в галузі загальної структури, аеродинамічних рішень і архітектури двигуна буде прийнято остаточне рішення про концепцію силової електричної установки і системи гібридного приводу. При цьому на всіх етапах до процесу розробки будуть залучені всі технічні підрозділи PEUGEOT Sport.

Таким чином, PEUGEOT Sport робить розворот в бік посиленої енергії, підкріплюючи його запуском